Drzwi Loftowe – sprzedaż i montaż

Ze względu na wysokie walory użytkowe oraz jakościowe zalecamy i oferujemy drzwi loftowe

Produkowane na indywidualny wymiar drzwi stalowe LOFT (wewnętrzne) będą doskonale pełnić funkcję drzwi przejściowych w budynkach jedno i wielorodzinnych czy budynkach użyteczności publicznej. Ich niestandardowy, a zarazem minimalistyczny wygląd doskonale wpasuje się zarówno w nowoczesne jak i bardziej klasyczne wnętrza pomieszczeń.
Drzwi LOFT wypełnione bezpieczną, pojedynczą, przeźroczystą szybą o grubości 8 mm. Szyba przymocowana jest za pomocą listew przyszybowych. Ościeżnica oraz rama skrzydła drzwi LOFT wykonane są z profili stalowych jednokomorowych o grubości ścianki 1,5 mm. Profile te są zimne, bez przegrody termicznej. Ościeżnica oraz rama skrzydła lakierowane są proszkowo. Każde drzwi produkowane są na indywidualny wymiar Klienta. W zależności od potrzeb drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe.Drzwi mogą być montowane w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub kotew. Od wewnątrz i zewnętrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydła montowane są 4 rodzaje uszczelek.
Drzwi LOFT standardowo nie posiadają progu (w dolnym profilu skrzydła zamontowana jest uszczelka szczotkowa). Standardowym wyposażeniem drzwi jest czarna klamka z zamkiem i wkładką oraz rygle wpuszczane (tylko w drzwiach dwuskrzydłowych).